fbpx

KİMDİR?

Kurumsal Felsefi Danışmanlık

İş Hayatında Anlam

Liderlik Gelişimi

Kurumsal Değerler

Değişim Yönetimi ve Strateji

Fikirden Eyleme Geçiş

 

Kurumsal Girişimcilik ve İnovasyon

Yaratıcılık

Spontanite

 

Video Öğrenme Projeleri

 

Formatlar

6 aylık gelişim projeleri

2 günlük eğitimler

İlham Veren Sunumlar

[pexcirclecta pex_attr_small_title=”Toplantı iste” pex_attr_title=”Toplantı iste” pex_attr_button_text=”TOPLANTI” pex_attr_button_link=”https://inancayar.com/contact/iletisim/” pex_attr_button_link_open=”new” pex_attr_button_color=”15CD73″][/pexcirclecta]

 

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=d3WvUTwXB5Y”][/pexyoutube]

İnanç Ayar 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Felsefe Yüksek Lisansı yaptı. Birmingham City University’den “Eğitimde Drama” Postgraduate diplomasını aldı ve şu anda Galatasaray Üniversitesi’nde Felsefe doktora tezini yazıyor.

Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’nda oyuncu olarak görev aldı. Üniversite sonrası Galatasaray Lisesi’nde tiyatro çalıştırıcılığı yaptı ve sonrasında Galatasaray Üniversitesi’nde Galatasaray Sahnesi’nin kurucuları arasında yer alarak tiyatro yönetmenliği yaptı. 1999 yılında ulusal festivallerde birçok ödül alan ve uluslar arası festivallerde gösterilen “Otuzdört” isimli kısa filmi yazıp yönetti.

2002 yılında girdiği TÜBİTAK- Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü’nde eğitim tasarımcısı ve danışman olarak 10 yıl boyunca görev aldı. Doktora çalışmalarını sürdürürken bir yandan da 2006 yılından beri yarı zamanlı olarak Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde ders veren İnanç Ayar, HerGünÖğren ve Fikri Tesisat girişimlerini yürütüyor.

Youtube Kanalı

Instagram